KOD MALESEF GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞTİR. YENİ KOD ÇIKINCA EKLENECEKTİR.

Merhaba değerli okurum, bu yazımda sizlere Network Solutions firmasından nasıl 0.50 cente domain alacağımızı anlatacağım. Anlatıma başlamadan önce kesinlikle uymanızı istediğim bir durum söz konusu. Domaini alırken fiziki kredi kartı ve paypal kullanmayın, alımlarınızı SANAL KART ile yapın. Bunun nedeni NS firması kafasına göre kartınızdan çekimler yapabilir, ancak oluşturacağınız 1 saatlik 2 TL limitli bir SANAL KART ile işleminizi sorunsuzca halledebilirsiniz. Zira bu firma bize her fırsatta birşeyler satmaya ve dalgınlığımızdan yararlanmaya çalışan bir firma.

Anlatıma başlayalım.Promosyon kodumuzu içeren aşağıdaki linke tıklıyoruz.

Network Solutions 0.50 Cente Domain Reglemek için TIKLA

ns1

 

.com .net .org .biz .info uzantılarını 0.50 cent yani şuanki kurdan hesaplarsak 1 lira 10 kuruş gibi bir ücret ödeyerek alabiliyoruz. Domaini ve uzantısını belirledikten sonra FIND IT butonuna tıklayalım.

ns2

 

Belirlediğimiz domainin alınabilirliği onaylandıktan sonra Domain Only kısmından Continue diyelim.

ns3

 

Karşımıza böyle bir pencere gelecek, bahsettiğim gibi bize sormadan alışveriş sepetimize 9.99$ değerinde bir hizmet eklemiş, REMOVE diyerek siliyor ve sepetimizden çıkarıyoruz.

ns4

 

Tekrar tutarımızı 0.50 $ a düşürdük. SECURE CHECKOUT diyerek devam edelim.

ns5

 

Bu sefer lütuf edip bize sorarak bir hizmet satın almayı isteyip istemediğimizi soruyor. No Thanks, Continue diyerek devam ediyoruz.

ns6

 

Karşımıza gelen pencerede Üye olmamızı yahut mevcut hesabımızla giriş yaparak devam etmemizi istiyor. Ben hesabım olduğu için giriş yaparak devam ediyorum.

ns7

 

2 TL limitli 1 saat ömürlü SANAL KART ımın bilgileri daha önce yaptığım alışverişte kayıt edilmiş durumda tekrar girmeme gerek yok siz oluşturduğunuz SANAL KART ın bilgilerini girin.

ns8

 

ÇOK ÖNEMLİ DİKKAT LÜTFEN !!!

Evet şimdide Ödeyeceğimiz tutar $34.99 olarak görünüyor, bu fiyata .com .net .org regleyen başka bir firma yok, aslında NS de bu fiyata reglemiyor ama bu aşamada aceleciliğinizden yararlanarak kartınızdan 34.99$ çekmeye çalışıyor. Bu aşamada aşağıda verdiğim linki kopyalayarak bu sayfanın adres çubuğuna yapıştırıp enter diyoruz.

https://www.networksolutions.com/purchase-it/order-payment.jsp?promo=%10NCDISC0043

https://www.networksolutions.com/purchase-it/order-payment.jsp?promo=%10NCDISC0043

ns9

 

Evet, resimden de anlaşılacağı gibi ödememiz gereken tutarı kopyala yapıştır işleminden sonra 0.50 cente düşürdük, artık ödememizi gerçekleştirebiliriz, ödemeyi yapmadan önce Otomatik Yenilemeyi Kapatmanızı tavsiye ederim.( Do not renew my pro…)Ve akabinde ödememizi yapmak için I agree to the Service Agreement – Continue butonuna tıklıyoruz.

ns10

 

Ödememizi başarıyla gerçekleştirdik. Panelimize girip kontrol edelim.

ns11

 

onizle.org yani benim aldığım domain panelimde. Aşağıdaki resimlerden hesabımdan çekilen tutarı görebilirsiniz.

ns12

 

ns13

 


Son olarak aynı kopyala yapıştır işlemiyle yada “NCDISC0043” promosyon koduyla .co .us domainleride 0.50 $ a regleyebileceğinizi belirtmek isterim.Umarım faydalı bir yazı olmuştur, iyi günler dilerim.o12.org